Praca w zachodniopomorskim
męskie zawody

3 pomysły na męskie zawody z gwarancją zatrudnienia

Nie jest tajemnicą, że dobry fachowiec jest w cenie. Pracodawcy narzekają na brak rąk do pracy, a mowa głównie o rzemieślnikach. Mimo braku jakichkolwiek oficjalnych przeciwwskazań, pracę fizyczną na budowie czy produkcji zdecydowanie częściej wybierają mężczyźni. To całkiem zrozumiałe, gdyż często wymagana jest tutaj tężyzna fizyczna i gotowość do wykonywania obowiązków w ciężkich warunkach.

Kto może liczyć na tego typu oferty pracy w Trzebiatowie?

  1. Zbrojarz
    Do jego zadań należy wykonywanie elementów betonowych lub żelbetonowych budowli, mostów oraz dróg. Kandydat ma wykształcenie zawodowe budowlane i świetnie czyta rysunki konstrukcyjne.
  2. Spawacz
    Uprawnienia można zdobyć w szkole średniej budowlanej lub na specjalistycznych kursach. Warunki zatrudnienia są uzależnione od tego, jakimi metodami posługuje się pracownik.
  3. Monter konstrukcji stalowych
    Na to stanowisko pracy w Trzebiatowie aplikują kandydaci posiadający tytuł zawodowy ślusarza lub spawacza. Na liście oczekiwań znajduje się m.in. znajomość rynku technicznego i sprzętu pomiarowego. Zatrudnienia można szukać m.in. przy budowach mostów i masztów.

Na  wszystkich powyższych stanowiskach liczy się dobry stan zdrowia i znakomita koordynacja ruchowo-wzrokowa, spostrzegawczość oraz zdolności manualne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *