Praca w zachodniopomorskim
oferty pracy w sprzedaży

Etaty na stanowiskach sprzedażowych

Pod koniec sierpnia 2018 roku w Złocieńcu odnotowano stopę bezrobocia na poziomie 8,5%. W porównaniu do lat poprzednich to dobra zmiana. Bezrobocie spada, ale nadal w wielu sektorach obserwuje się braki kadrowe. Na terenie gminy stwierdzono ujemny przyrost naturalny, ale zdecydowana większość mieszkańców (62,7%) jest w wieku produkcyjnym.

Osoby bezrobotne z pewnością powinny zainteresować oferty pracy w Złocieńcu w sektorze usług. Aktualnie pracodawcy poszukują m.in. terytorialnych przedstawicieli sprzedaży. Jakie wymagania trzeba spełniać, aby dostać ten etat? Idealny kandydat ma wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne, zna język angielski minimum na poziomie B2, a przy tym posiada doświadczenie na podobnym stanowisku. Osoba, która otrzyma pracę na stanowisku terytorialnego przedstawiciela sprzedaży, będzie odpowiadać za aktywną sprzedaż nowoczesnych narzędzi i oprogramowania związanego z branżą budowlaną.

Obecnie w Złocieńcu znajdziemy też oferty pracy dla sprzedawców, menedżerów sprzedaży i kierowników zespołu sprzedaży. Ponadto pracodawcy szukają kierowców w ruchu międzynarodowym, pracowników do wykładania towaru, pracowników administracyjnych oraz pracowników małej gastronomii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *