Praca w zachodniopomorskim
praca w ubezpieczeniach

Miejsca pracy w sektorze ubezpieczeń

Niezależnie od tego, czy mówimy o małym, czy dużym mieście, wszędzie znajdą się oferty pracy w branży ubezpieczeniowej. Osoby, które szukają etatu w Stargardzie Szczecińskim i mają doświadczenie w tym sektorze, powinny zaaplikować na stanowisko negocjatora lub kierownika ubezpieczeń grupowych.

Jakich pracowników szukają firmy ubezpieczeniowe? Poza doświadczeniem bardzo istotną rolę odgrywają w tym fachu umiejętności negocjacyjne. Jeśli jesteś asertywny i odporny na stres, to możesz śmiało starać się o tego typu pracę w Stargardzie Szczecińskim. Pracodawca ceni kandydatów, którzy wykazują się samodzielnością, elastycznością i świetną organizacją pracy. Z pewnością szanse na etat w ubezpieczeniach rosną u osób, które mają wykształcenie z dziedziny ekonomii lub finansów.

Główne zadania negocjatora do spraw ubezpieczeń grupowych, to prowadzenie negocjacji z klientami i budowanie z nimi długotrwałych relacji. Ponadto pracownik musi zrealizować założony plan sprzedażowy i dbać o wizerunek firmy.

Wynagrodzenia w sektorze ubezpieczeń zwykle składają się z „podstawy”, a najskuteczniejsi pracownicy mogą spodziewać się wysokich prowizji. Pracodawca zapewnia niezbędne narzędzia pracy, bezpłatne szkolenia oraz możliwość korzystania z systemu kafeteryjnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *