Praca w zachodniopomorskim

Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Stargard
Numer: StPr/19/0048
OBOWIĄZKI:
prace biurowe, archiwizacja, wprowadzanie dokumentów do systemu komputerowego, sporządzanie wydruków, dokumentów
Miejsce pracy:

Stargard

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie

Zobacz podobne oferty

wg programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pomoc w opracowaniu i sporządzaniu dokumentacji administracyjno- ksiegowychWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodoweUprawnienia: obsługa komputeraUprawnienia: znajomość pakietu MS...

Asystent ds. księgowości

Staż z PO WER na około 6 miesiący dla osób do 30 roku życia (- dla osób do 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone w okresie 4 miesięcy od daty rejestracji - dla osób powyżej 25 roku...

określono we wniosku