Praca w zachodniopomorskim

Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Fryzjer
Miejsce pracy: Nowogard
Numer: StPr/19/0098
OBOWIĄZKI:
zg. ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: Fryzjerstwo

Miejsce pracy:

Nowogard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 050 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Zobacz podobne oferty

Fryzjer dla dzieci i mam

Strzyżenie, czesanie, farbowanie, zaplatanie warkoczyWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodoweWymagania inne:Umiejętność strzyżenia damskiego, męskiego i dziecięcego

Fryzjer

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERTY STAŻOWEJ DOSTĘPNE U DORADCY KLIENTA!!!Staż z PO WER na około 6 miesięcy dla osób do 30 roku życia (- dla osób do 25 roku życia wsparcie zostanie...

Fryzjer damski

Staż w Kołobrzegu w godzinach 8-16 lub 11-19. Obsługa klientów w zakresie czynności fryzjerskich.POWER. Wykształcenie zasadnicze zawodowe.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Fryzjer

PRACA NA STANOWISKU FRYZJER DAMSKO-MĘSKI, DBANIE O WIZERUNEK I CZYSTOŚĆ STANOWISKA PRACYWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ STRZYŻENIA DAMSKIEGO, MĘSKIEGO, KOLORYZACJI, UPIĘCIA ,...