Praca w zachodniopomorskim

Praca: Operator HDS

Ogłoszenie numer: 3777216, z dnia 2020-10-23

Firma PHU Bentley specjalizuje się w budownictwie elektroenergetycznym w obiektach mieszkalnych, przemysłowych, kolejowych, oraz drogowych.

Posiadamy wykwalifikowana kadrę pracowników składającą się ze specjalistów w swojej dziedzinie. Powierzone zadania wykonywane są  na najwyższym poziomie przy zachowaniu wymaganych terminów oraz wysokiej jakości prac.

Współpracujemy z czołowymi producentami urządzeń elektrycznego ogrzewania rozjazdów kolejowych. Wieloletnie doświadczenie skonsolidowane w naszym przedsiębiorstwie pozwala nam podejmować się nieszablonowych prac w branży elektroenergetycznej cechującymi się wysokim stopniem skomplikowania.

Operator HDS

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

Zatrudnimy pracownika na stanowisku operatora HDS, realizujemy kontrakty w całej Polsce.

Wymagania

  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B. oraz C,
  • uprawnienia do obsługi HDS,
  • dbanie o stan techniczny powierzonych pojazdów i mienia firmy.

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie.

Wynagrodzenie

Od 4000 do 6000 PLN