Praca w zachodniopomorskim

Praca: Operator maszyn budowlanych

Ogłoszenie numer: 1976239, z dnia 16-05-2018

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Operator maszyn budowlanych

Miejsce pracy: / Karlino

Opis stanowiska

  • praca na budowach realizowanych przez firmę na terenie całego kraju i za granicą

Wymagania

  • mile widziana praktyka w zawodzie
  • możliwość przyuczenia i podniesienia kwalifikacji na koszt firmy

Oferujemy

  • pracę na stałe
  • możliwość delegacji
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • gwarantujemy zakwaterowanie oraz diety
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/operator-maszyn-budowlanych_1976239.html

Operator Dźwigu

Obsługa dźwigów samojezdnych Organizowanie stanowiska pracy Przemieszczanie ładunku w zasięgu pracy dźwigu Ocena warunków atmosferycznych i otoczenia przed podjęciem pracy Dbanie o powierzony...

Operator węzła betoniarskiego

Miejsce pracy: Warszawa - Bemowo - betoniarnia znajomość obsługi węzła i zasad produkcji betonu Mile widziane: uprawnienia operatora węzła (pomoc w uzyskaniu uprawnień) uprawnienia operatora...