Praca w zachodniopomorskim

Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Złocieniec
Numer: StPr/19/0229
OBOWIĄZKI:
Przyrządzanie potraw zgodnie z jadłospisem i obowiązującymi dietami, obsługa pacjentów podczas posiłków, przestrzeganie zasad higieny przy przygotowywaniu posiłków, sprzątanie pomieszczeń kuchni i stołówki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

kultura osobista, rzetelność, pracowitość, umiejętność sprzątania, umiejętność przygotowywania posiłków, aktualne orzeczenie do celów sanitrano-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Złocieniec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim