Praca w zachodniopomorskim

Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Białogard
Numer: StPr/19/0828
OBOWIĄZKI:
utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Białogard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Zobacz podobne oferty

Robotnik gospodarczy-ładowacz nieczystości-kierowca ciągnika

Prace porządkowe, kierowanie pojazdami kat. A, B, T, prace związane z załadunkiem nieczystości z pojemników do skrzyni ładunkowej pojazdu, prace przy zieleniWymagania konieczne:Wykształcenie:...

Pracownik fizyczny

wycinka i pakowanie drzewekkomunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom A2) mile widzianadoświadczenie na ww. stanowiskuprawo jazdy kat. B i własny samochód mile widzianezaświadczenie o...

Usuwanie awarii, naprawy bieżące sprzętu szkolnego (ławki, krzesła, klamki, zamki), koszenie traw, zamiatanie trawników.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe

Prace budowlane, porządkowe, murarskie, dekarskie i elektryczneWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: umiejetność wykonywania prac ogólnobudowlanych