Praca w zachodniopomorskim

Praca: Tynkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Tynkarz
Miejsce pracy: Dębno
Numer: StPr/19/0006
OBOWIĄZKI:

Przygotowanie zapraw i podłoży. Wykonywanie tynków jednowarstwowych, dwuwarstwowych i wielowarstwowych. Osadzanie narożników. Wyrównywanie tynków pacą i łatą. Uzupełnianie tynków i zacieranie zapraw. Czyszczenie podłoży mechanicznie. Wykonywanie rusztowań roboczych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Dębno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu