Praca w zachodniopomorskim
praca w księgowości

Perspektywy w księgowości

Osoby poszukujące pracy w Połczynie-Zdroju z doświadczeniem w księgowości mają możliwość aplikowania na stanowisko Asystenta Głównej Księgowej. O posadę mogą walczyć absolwenci takich kierunków jak finanse, rachunkowość lub ekonomia. Praca w księgowości wymaga oczywiście znajomości MS Office i przepisów podatkowych. Większe szanse mają kandydaci władający językiem niemieckim oraz angielskim.

Jakie obowiązki ciążą na Asystencie Głównej Księgowej? Taki pracownik odpowiada za sporządzanie rozliczeń publiczno-prawnych, przygotowywanie deklaracji CIT i VAT oraz różnego typu zestawień, analiz i raportów. Głównym zadaniem asystenta pozostaje księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym. Poza tym zatrudniona osoba będzie wspierać główną księgową w rozliczaniu delegacji krajowych i zagranicznych.

Jeśli interesuje Cię tego rodzaju oferta pracy w Połczynie-Zdroju, to na Twoją korzyść działa również znajomość obsługi kadr i płac. Pracodawca oferuje stabilne warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju.

Zdobycie doświadczenia w księgowości może z czasem dać szansę nie tylko na awans w strukturach firmy, ale też na założenie własnej działalności gospodarczej i bycie niezależnym. Biuro rachunkowe można w końcu prowadzić nawet w domu, obsługując klientów z różnych rejonów kraju, a na tego typu usługi popyt nadal będzie się utrzymywał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *