Praca w zachodniopomorskim
poszukiwani urzędnicy w Karlinie

Poszukiwani urzędnicy w Karlinie!

Małe miasta nie cieszą się zbyt dużym zaufaniem w możliwości znalezienia w nich satysfakcjonującej pracy.  Karlino należy do mniejszych miast powiatu białogardzkiego, ale mimo wszystko początek roku obfituje w ogłoszenia o pracę i to nie byle jakie, bo cieszące się dużą renomą i szacunkiem wśród społeczeństwa. Chodzi mianowicie o stanowiska urzędnicze – w ciągu ostatnich dwóch miesięcy ogłoszono aż cztery wolne nabory. Stanowi to potwierdzenie, że szanse mogą pojawić się wszędzie i warto na nie czekać.

Kogo konkretnie potrzeba w Karlinie? Specjalisty do spraw ochrony środowiska, dyrektora Karlińskiego Ośrodka Kultury, specjalistów administracyjnych i ds. elektronicznego obiegu dokumentów oraz specjalisty ds. inwestycji i rozwoju gminy. Z racji na charakter urzędniczy wszystkich stanowisk, przyszli kandydaci muszą cechować się nieposzlakowaną opinią, niekaralnością, pełnią praw publicznych oraz posiadaniem obywatelstwa RP. Wymaganiem niezbędnym jest również ukończenie studiów wyższych (bądź alternatywnie kursów zawodowych, uprawniających do wykonywania zawodu) oraz znajomość obsługi komputera i posiadanie czynnego prawa jazdy.

Oferowane stanowiska pracy obejmują nie tylko wykonywanie niezbędnych czynności, związanych ze specyfiką obowiązków w danym zawodzie, ale również prace pomocnicze takie, jak rozliczenia i kosztorysowanie, przygotowywanie umów, raportów i zamówień publicznych, obsługa korespondencji oraz przeprowadzanie koniecznych akcji edukacyjno-informacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *