Praca w zachodniopomorskim
praca dla kasjerów w Czaplinku

Praca dla kasjerów w Czaplinku

Osoby, szukające pracy w obsłudze klienta, między innymi na stanowisku kasjer – sprzedawca, mają do dyspozycji bardzo atrakcyjne oferty w Czaplinku. Pracownik, zajmujący się obsługą klienta musi przede wszystkim charakteryzować się rozwiniętymi umiejętnościami miękkimi takimi, jak komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów. Niezbędna będzie również nienaganna kultura osobista, uczciwość oraz dyspozycyjność.

W zamian oferowana jest stabilność zatrudnienia, możliwość awansów i rozwoju zawodowo – osobistego oraz atrakcyjny system wynagradzania, oparty na gwarantowanej podstawie oraz premii sprzedażowej. Praca w obsłudze klienta, wiąże się zazwyczaj także z elastycznym grafikiem, a zatem doborem godzin uzależnionym od innych aktywności.

Stanowisko kasjera – sprzedawcy wymaga gotowości do pracy zmianowej oraz posiadania aktualnej książeczki sanitarno – epidemiologicznej, a dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku. Pracodawca ze swej strony zapewnia umowę o pracę bez okresu próbnego, co jest bardzo konkurencyjną ofertą w porównaniu do podobnych na rynku. Dodatkowo dostępne są rozbudowane pakiety socjalne, pracownicze karty zniżkowe, premie w systemie miesięcznym oraz rocznym, a także bony na święta, wyprawki dla dzieci i szkolenia wewnętrzne, umożliwiające rozwój na wybranej ścieżce zawodowej i perspektywę awansu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *