Praca na produkcji w miejscowości Człopa

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Bez kategorii
  3. Praca na produkcji w miejscowości Człopa
praca na produkcji

Gmina miejsko – wiejska Człopa, zlokalizowana w powiecie wałeckim, odnotowała w zeszłym roku 469 osób pracujących, z wyłączeniem podmiotów gospodarczych. Zarejestrowano 242 bezrobotnych, z czego 66.9% stanowiły kobiety. W odniesieniu do liczby ludności w wieku produkcyjnym, udział zarejestrowanych osób bezrobotnych wynosił 7.6%, a kobiet 10.8%. Zdecydowanie większy udział kobiet w ogólnej liczbie bezrobotnych spowodowany jest prawdopodobnie konkretną sytuacją popytu na pracowników na rynku pracy w Człopie.

Większość pojawiających się ofert pracy w tym mieście skierowana jest głównie do mężczyzn, bardziej przystosowanych do podjęcia pracy fizycznej. Przykładowo prace produkcyjne wykonują zazwyczaj mężczyźni, nie dziwi zatem większy odsetek kobiet bezrobotnych, gdyż takie oferty pojawiają się najczęściej.

Obecnie dla miejscowości Człopa poszukiwani są pracownicy produkcyjni, w związku z dynamicznym rozwojem firmy meblarskiej. Stanowiska oferowane są na dziale szwalni bądź tapicerni, w związku z czym posiadanie doświadczenia w jednym z tych kierunków z pewnością będzie atutem. Jednak brak odpowiednich kwalifikacji nie jest przeszkodą – firma oferuje pełne przeszkolenie i przygotowanie do wykonywania zawodu. Gwarantuje także stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Pracodawca oczekuje posiadania umiejętności manualnych, sumienności, dokładności oraz zdolności przystosowania do określonych procedur produkcyjnych i gotowości do przestrzegania ustalonych norm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Najnowsze oferty pracy:

19 Marca 2024

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Fresenius

zachodniopomorskie / Gryfice

  • Opis stanowiska: ​prowadzenie zabiegów hemodializy, ​opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo, ​prowadzenie elektronicznej dokumentacji...

Magazynier / Operator wózka widłowego

GEODIS Road Network Sp. z o.o.

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym. Zapraszamy do pracy w GEODIS!

Fresenius

Więcej
Więcej ofert pracy

Baza ofert

Praca