Praca w zachodniopomorskim
praca w policji

Praca w policji w Choszcznie

Komenda Powiatowa Policji w Choszcznie reklamuje proces rekrutacyjny nawołaniem, by zamienić pasję w pracę. Co więc należy zrobić, by spełnić swoje marzenia i zostać policjantem? Przede wszystkim należy zgłosić się do swojej komendy i spełnić odpowiednie wymogi formalne. Należą do nich: posiadanie obywatelstwa polskiego, korzystanie z pełni praw publicznych oraz legitymowanie się co najmniej dyplomem szkoły średniej. Nie wolno być także skazanym prawomocnym wyrokiem sądowym, a także trzeba posiadać właściwe do pełnienia służby warunki fizyczno – psychiczne.

Kandydat musi być między innymi gotowy do podporządkowania się odpowiednim jednostkom i postępowania zgodnie z dyscypliną służbową, bez względu na sytuację. Wiąże się z tym również wymóg bezwzględnego zachowywania informacji niejawnych. Mężczyźni muszą mieć dodatkowo uregulowany stosunek do służby wojskowej.

Proces rekrutacyjny składa się z testu wiedzy, testu sprawności fizycznej, badań psychologicznych, rozmowy kwalifikacyjnej, wywiadu komisji lekarskiej oraz wypełnienia ankiety bezpieczeństwa osobowego.

Komenda Powiatowa Policji w Choszcznie oferuje kandydatom możliwość zdobycia satysfakcjonującej pracy nawet bez posiadania doświadczenia zawodowego, co jest bardzo atrakcyjną propozycją na osób, które dopiero co zakończyły swoją ścieżkę edukacyjną. Ponad to gwarantowana jest stabilność zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego, różnorodne szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie (tzw. „trzynastka” i „mundurówka”) oraz rozbudowany system socjalny (wraz z możliwością wcześniejszego przejścia na emeryturę).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *