Praca w zachodniopomorskim
praca w przemyśle

Przemysł i usługi nadzieją na miejsca pracy

Goleniów to nieduża miejscowość, która jest uznawana za ośrodek przemysłowy o znaczeniu lokalnym. Na terenie gminy i okolic znajduje się Goleniowski Park Przemysłowy, w którym zatrudnienie znajduje wielu inżynierów i fachowców. Nietrudno się domyślić, że nie brakuje też osób, które decydują się na dojazdy do oddalonego o 20 kilometrów Szczecina. Gmina Goleniów jest uznawana za miejsce atrakcyjne dla inwestorów, m.in. ze względu na dogodne usytuowanie komunikacyjne.

Mieszkańcy, którym zależy na stabilnym etacie, mogą liczyć na oferty pracy w Goleniowie związane z branżą przemysłową. Na obszarze Parku Przemysłowego działają firmy polskie oraz zagraniczne, specjalizujące się między innymi w produkcji żywności, przędzy dywanowej i konfekcji, artykułów higienicznych oraz narzędzi wykorzystywanych przez elektrownie wiatrowe.

W okolicach Goleniowa znajdują się także przedsiębiorstwa zajmujące się przetwórstwem rolnym i montażem sprzętu komputerowego, a także zakłady drzewne oraz papiernicze. Ponadto na terenie samej gminy funkcjonują fabryki mebli i zakłady chemiczne.

Oczywiście oferty pracy w Goleniowie to nie tylko przemysł. Wiele wakatów czeka również w usługach i transporcie. Poszukiwani są między innymi sprzedawcy-kasjerzy, asystenci stomatologiczni, blacharze samochodowi, fryzjerzy, magazynierzy oraz zaopatrzeniowcy. Na etat mogą liczyć również osoby posiadające doświadczenie w pracy biurowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *