Biomasażysta

  2. Oferty pracy
  3. Biomasażysta
Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach
Miejsce pracy: Pobierowo
Numer: StPr/24/0415
OBOWIĄZKI:
wykonywanie zabiegów relaksacyjnych, wykonywanie zabiegów SPA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

[Inne] : praca w zespole anglojęzycznym, komunikacja z zespołem w języku angielskim, komunikacja z gośćmi w języku angielskimWYMAGANE: WYKSZTAŁCENIE SREDNIE O DOWOLNYM KIERUNKU I UKOŃCZONY KURS BIOMASAŻU LUB WYKSZTAŁCENIE POLICEALNE O KIERUNKU BIOMASAŻYSTA

Miejsce pracy:

Pobierowo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach