Praca w zachodniopomorskim

Praca: Fizjoterapeuta

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Trzcińsko-Zdrój
Numer: StPr/18/0842
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zabiegów kinezyterapii, fizykoterapii, masażu technicznego, prowadzenie dokumentacji medycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia: metody terapeutyczne

Wymagania dodatkowe:

Język: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Trzcińsko-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie