Praca w zachodniopomorskim

Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Kucharz
Miejsce pracy: Sławno
Numer: StPr/20/0757
OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie potraw, realizacja zamówień.

Miejsce pracy:

Sławno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Zobacz podobne oferty

Kucharz w przedszkolu

Przygotowywanie posiłków zgodnie z normami HACCP obowiązującymi w przedszkolu.Wymagania konieczne:Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 1)Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe,...

Kucharz kuchni orientalnej

PRZYGOTOWYWANIE DAŃ KUCHNI ORIENTALNEJ, RÓWNIEŻ MIĘSNYCH: KEBABÓW, LAHMAHUNÓW, SHISH-TAOUKÓW ITD. BEZWZGLĘDNA DBAŁOŚĆ O HIGIENĘ W LOKALU. MILE WIDZIANA PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ J.ROSYJSKIEGO...

- GOTOWANIE, SMAŻENIE, PIECZENIE,- PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW KUCHNI ORIENTALNEJ- PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW BHPWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: ZNAJOMOŚĆ...

Kucharz

SZEROKO POJĘTA PRACA NA KUCHNI (GOTOWANIE, PORZĄDKOWANIE, WYDAWANIE POSIŁKÓW).Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak