Majster Robót Bitumicznych

  2. Oferty pracy
  3. Majster Robót Bitumicznych

KOBYLARNIA S.A. specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie robót drogowych i mostowych. Jest również producentem mas mineralno-bitumicznych posiadającym nowoczesne wytwórnie w Kobylarni k/Bydgoszczy, Bogusławicach k/Włocławka oraz Miękini k/Wrocławia. Świadczy także usługi w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego oraz specjalistycznych środków transportu.

Miejsce pracy: Koszalin

Miejsce pracy:

- Gdańsk- Budowa obwodnicy OMT

- Budowa drogi S6 Koszalin - Słupsk, odc. 1

- Budowa i przebudowa istniejących odcinków dróg w ciągu południowego obejścia Miasta Słupska

Opis stanowiska:
  • nadzór i koordynacja prac realizowanych na powierzonym odcinku robót;
  • realizacja zadań zgodnie z harmonogramem i przyjętymi standardami;
  • kontrola jakości, terminowości i zgodności prac z dokumentacją;
  • współpraca z firmami wykonawczymi;
  • uczestnictwo w odbiorach robót budowlanych;
  • wykonywanie obmiarów robót.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne lub wyższe budowlane;
  • doświadczenie zawodowe w kierowaniu robotami bitumicznym;
  • sumienność i dyspozycyjność;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • samodzielność, umiejętność poszukiwania rozwiązań;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • dobra organizacja pracy;
  • prawo jazdy kat. B;
  • gotowość do pracy w delegacji.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje.
- wraz z następującą klauzulą:

Zgodnie z art.6 Rozporządzenie parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych , RODO ) wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez KOBYLARNIA S.A.