Opiekun

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Opiekun
Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach
Opiekun
Miejsce pracy: Gryfice
Numer: StPr/24/0091
OBOWIĄZKI:
opieka nad powierzoną grupą mieszkańców, pomoc w czynnościach samoobsługowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gryfice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

26 Kwietnia 2024

Młodszy opiekun w domu pomocy społecznej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Myślibórz

sprawowanie bezpośredniej opiekieki nad mieszkańcami w formie pomocy i towarzyszenia mieszkancowi w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej. Wymagania inne:

Więcej

Najnowsze oferty pracy:

27 Kwietnia 2024

Pracownik Ogólnobudowlany

BBR Polska Sp. z o.o.

zachodniopomorskie /

  • Obowiązki wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń dylatacyjnych, obsługa sprzętu budowlanego w...
Więcej

27 Kwietnia 2024

Product Manager w branży produktów dla zwierząt

Over Group

zachodniopomorskie /

  • Tryb pracy: hybrydowy (teren całej Polski + praca w siedzibie firmy + home office) Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w postaci podstawy i systemu motywacyjnego,...
Więcej

26 Kwietnia 2024

Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

zachodniopomorskie / Kowańcz

  • prace remontowo-budowlane : tynkowanie, murowanie, montaż, rozbiórka, malowanie, prace wykończeniowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:
Więcej

26 Kwietnia 2024

Specjalista ds. programów-stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

zachodniopomorskie / Drawsko Pomorskie

  • Pomoc w przygotowaniu wniosku o płatność, zmian do projektu, w tym: pozyskiwanie, gromadzenie, ewidencjonowanie dokumentów aplikacyjnych wszystkich uczestników projektów współfinansowanych z...
Więcej
Więcej ofert pracy