Praca w zachodniopomorskim

Praca: Pomoc kuchenna/kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach
Pomoc kuchenna/kucharz
Miejsce pracy: Gryfice
Numer: StPr/22/0581
OBOWIĄZKI:

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wymagane min. doświadczenia zawodowego

Miejsce pracy:

Gryfice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Pomoc kuchenna

Pomoc kucharzowi ww przyrządzaniu posiłków, obróbka warzyw i owoców, utrzymanie czystości w kuchni Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: organizacja...

- ręczne lepienie pierogów, - prace pomocnicze na kuchni, - wstepna obróbka warzywPraca w godzinach 07:00-17:00, bez sobót i niedziel Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia:...

Przygotowywanie surówek i sosów oraz pomoc przy sprzątaniu Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne: umiejętność przygotowywania surówek i sosów (krojenie składników)

- Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych