Praca w zachodniopomorskim

Praca: Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Bobrowiczki
Numer: StPr/22/0550
OBOWIĄZKI:
mycie pojemników, sprzatanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

książeczka zdrowia

Miejsce pracy:

Bobrowiczki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Robotnik drogowy

Opis stanowiska Prowadzenie prac ogólnobudowlanych; obsługa drobnego sprzętu budowlanego. Prowadzenie prac remontowych i naprawczych. Prowadzenie prac porządkowych. Dbanie o powierzony sprzęt i...

Operator sprzętu przeładunkowego / Pracownik przeładunkowy

Twój zakres obowiązków: Obsługa wózków widłowych/suwnic/żurawi lub ładowarek (zgodnie z uprawnieniami). Realizacja zadań przeładunkowych - załadunki i rozładunki statków, wagonów,...

koszenie trawy, przycinanie, układanie chodników i inne Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: bez znaczenia

Wiertacz z możliwością przyuczenia

wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła (praca bardzo podobna do wiercenia studni głębinowych) system pracy w tak zwanej delegacji w systemie 3 tygodnie na 1 tydzień wyjazd na wolne i przyjazd z...