Praca w zachodniopomorskim

Praca: Pracownik restauracji

Młodzieżowe Biuro Pracy Szczecin
Pracownik restauracji
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: 2/1/2020
OBOWIĄZKI:

przygotowanie posiłków, Dbanie o czystość w restauracji, kontakt z gościem restauracji

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: umiejętność uczenia sie i komunikacji

Miejsce pracy:

Szczecin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Szczecin

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Pracownik obsługi bufetu na katamaranie

Obsługa gości katamaranuWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Pracownik Obsługi Bufetu

Oferujemy:Konkurencyjne warunki zatrudnienia – terminowe wypłaty, pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 06.00 – 14.00,Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie...

Pracownik obsługi bufetu na katamaranie

Obsługa gości katamaranuWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak