Praca w zachodniopomorskim

Praca: Pracownik restauracji

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Pracownik restauracji
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/21/0017
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie i zestawianie zamówień, przygotowywanie posiłków, prace porządkowe. Praca w Kołobrzegu w godz. 6-15, 15-24, 22-7 w równoważnym systemie czasy pracy, również w soboty i niedziele.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Praca przy grillu,frytkownicach,przygotowywanie kanapek,frytek,sałatek, deserów,napojów.Praca związana z obsługą klientów, obsługą kasy i drukarki fiskalnej.Prace porządkowe związane z...

Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food/ pracownik restauracji

przygotowywanie burgerów, smażenie frytek, przygotowywanie deserów, napojów, obsługa kasy, sprzątanie restauracji, rozkładanie dostaw w magazynach. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Pracownik przygotowujący posiłku typu fast food / pracownik restauracji

przygotowywanie produktów ( kanapek, sałatek), obsługa urządzeń, obsługa kasy fiskalnej, prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: książeczka zdrowia...