Administrator nieruchomości

  2. Oferty pracy
  3. Administrator nieruchomości
Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Miejsce pracy: Białogard
Numer: StPr/24/0351
OBOWIĄZKI:
wprowadzanie danych budynku, właścicieli, instalacji i urządzeń, prowadzenie planów remontów, prowadzenie Ksiązki Obiektu Budowlanego, ewidencja usterek i awarii oraz kontrola realizacji ich napraw, sporządzanie dokumentów, pism, kontakt z właścicielami, kontrahentami, przygotowanie zestawień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Białogard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie