Asystent ds. załadunku i rozładunku towaru

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Asystent ds. załadunku i rozładunku towaru
Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Asystent ds. załadunku i rozładunku towaru
Miejsce pracy: Złocieniec
Numer: StPr/24/0484
OBOWIĄZKI:
Załadunek, rozładunek towaru, kontakt z klientem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Punktualność, kultura osobista, sprawność fizyczna

Miejsce pracy:

Złocieniec


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

15 Września 2024

Asystent ds. załadunku i rozładunku towaru

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Złocieniec

Załadunek, rozładunek towaru, kontakt z klientem Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne: Punktualność, kultura osobista, sprawność fizyczna

Więcej

09 Września 2024

Asystent ds. załadunku i rozładunku towaru

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Złocieniec

Załadunek, rozładunek towaru, kontakt z klientem Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Punktualność, kultura osobista, sprawność fizyczna

Więcej

09 Września 2024

Asystent ds. załadunku i rozładunku towaru

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Złocieniec

Załadunek, rozładunek towaru, kontakt z klientem Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Punktualność, kultura osobista, sprawność fizyczna

Więcej

29 Sierpnia 2024

Asystent rodziny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Połczyn-Zdrój

-opracowanie i realizacja planu pracy z rodziną we współpracy z członkami rodziny, -opracowanie we współpracy z członkami rodziny i koordynatorem rodzinnej pieczy zastępczej planu pracyz...

Więcej