Asystent geodety

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Asystent geodety
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Asystent geodety
Miejsce pracy: Sławno
Numer: StPr/24/0820
OBOWIĄZKI:
prace polowe, prace biurowe, opracowywanie wyników pomiarów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sławno


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

16 Października 2024

Asystent do spraw księgowości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Choszczno

Asystent do spraw księgowości Wymagania inne:

Więcej

15 Października 2024

Pomocnik biurowy

Firma: Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Sławno

Wymagania Minimum wykształcenie średnie Podstawowa znajomość języka angielskiego Skrupulatność i obowiązkowość Umiejętność sprawnej obsługi komputera Mile widziane doświadczenie na...

Więcej

07 Października 2024

Asystent ds. logistyki

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Bezrzecze

według programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: komunikatywność i umiejętność pracy w zespole Uprawnienia:...

Więcej

04 Października 2024

Asystentka do salonu ślubnego

Firma: Salon Ślubny Farage

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

W naszym Salonie będziesz prawa ręką Doradcy Klienta i Twoich kluczowych obowiązków będą należeć: pomoc w doborze idealnych sukienek, welonów, biżuterii i innych akcesoriów, umawianie...

Więcej