Asystent nauczyciela przedszkola

  2. Oferty pracy
  3. Asystent nauczyciela przedszkola
Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie
Miejsce pracy: Recz
Numer: StPr/24/0536
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Recz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Podobne ogłoszenia:

10 Września 2024

Opiekunka dzieci i mlodzieży

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Brzeżno

Opiekunka dzieci i mlodzieży Wymagania inne:

Więcej

07 Września 2024

Nauczyciela wychowania przedszkolnego, wczesnoszkolnego

Firma: Integracyjne Przedszkole Zdrowia

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin, Monte Cassino 23C

Nauczyciel planuje, organizuje, prowadzi i modyfikuje działania edukacyjne, terapeutyczne czy też opiekuńcze dla dzieci zdrowych i ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi. Jako...

Więcej

27 Sierpnia 2024

Opiekun dzieci na dowozy i do przedszkola

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Gostomia

-pomoc w czynnościach samoobsługowych dzieci,-pomoc w czynnościach higieniczno-porządkowych,-czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci podczas pobytu w szkole,-sprawowanie opieki nad dziećmi podczas...