Asystent osoby niepełnosprawnej

  2. Oferty pracy
  3. Asystent osoby niepełnosprawnej
Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Miejsce pracy: Barlinek
Numer: StPr/24/0586
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z zasadami i przepisami BHP, strukturą i organizacją pracy placówki. Współpraca z terapeutami w zakresie zapewienia bezpieczeństwa wychowankom z niepełnosprawnością. Wspomaganie terapeutów w zakresie czynności organizacyjnych dla osób niepełnosprawnych. Dbanie o higieną dziecka oraz pomoc w czynnościach samoobsługowych. Pomoc podczas wyjazdów poza teren przedszkola tj. integracja, wycieczki, festyny itp. Kształtowanie pozytywnych nawyków u dziecka oraz nawiązywanie komunikacji werbalnej i niewerbalnej z dzieckiem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Barlinek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu