Barman bufetowy

  2. Oferty pracy
  3. Barman bufetowy
Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Miejsce pracy: Osinów Dolny
Numer: StPr/24/0633
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie zamówień od gości; obsługa gości na sali konsumpcyjnej; nakrywanie stolików; sprzątanie ze stołów; przygotowywanie kawy i ciepłych napojów oraz gorącej czekolady; odważanie porcji ciasta; robienie ciasta na gofry; podgrzewanie potraw; obsługa płatności; zamawianie towaru i kontakt z hurtowniami w celu realizacji zamówień
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Osinów Dolny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie