Doradca ds. dotacji

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Doradca ds. dotacji
Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu
Doradca ds. dotacji
Miejsce pracy: Świnoujście
Numer: StPr/24/0129
OBOWIĄZKI:
pozyskiwanie finansowania w ramch dotacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Świnoujście


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Powiązane

Najnowsze oferty pracy:

28 Kwietnia 2024

Specjalista ds. zakupów inwestycyjnych

Kronospan Polska Sp. z o.o.

zachodniopomorskie / Szczecinek

  • Miejsce pracy: Szczecinek Wymagania: 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakupach inwestycyjnych (m.in.: ciągi produkcyjne, instalacje elektryczne, instalacje energii odnawialnej); Wykształcenie...
Więcej

28 Kwietnia 2024

Customer Support Specialist with German

Concentrix

zachodniopomorskie / Szczecin

  • Handling incoming calls in German. Handling chats and emails. Registering customer requests and building the right relationship with them. Diagnosing and resolving accepted requests. Entering data...
Więcej

28 Kwietnia 2024

Restaurant employee

Marmarton

zachodniopomorskie /

  • We are looking for people who are positive, honest and friendly, who respect others and value diversity. Creating pleasant moments for our customers. Daily learning, under the supervision of the...
Więcej

28 Kwietnia 2024

Kierowca kat. C+E

Cwiklinski Logistics GmbH

zachodniopomorskie / Szczecin

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 + karta kierowcy Doświadczenie w transporcie międzynarodowym Mile widziana podstawowa znajomość jeżyka angielskiego lub niemieckiego
Więcej
Więcej ofert pracy