Doradca ds. dotacji

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Doradca ds. dotacji
Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu
Doradca ds. dotacji
Miejsce pracy: Świnoujście
Numer: StPr/24/0129
OBOWIĄZKI:
pozyskiwanie finansowania w ramch dotacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Świnoujście


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

16 Września 2024

Doradca Klienta

Firma: HorizonJobs

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Wałcz

Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller)...

Więcej

16 Września 2024

Doradca Klienta

Firma: HorizonJobs

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Koszalin

Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller)...

Więcej

16 Września 2024

Doradca Klienta

Firma: Giacomo Conti

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Koszalin, Galeria EMKA, Jana Pawła II 20

Co oferujemy? zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ w dynamicznie rozwijającej się firmie szkolenia i warsztaty podnoszące Twoje kwalifikacje zawodowe, prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę...

Więcej