Elektryk

  2. Oferty pracy
  3. Elektryk
Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Elektryk
Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie
Numer: StPr/24/0327
OBOWIĄZKI:
Montaż rozdzielni elektrycznych, montaż instalacji elektrycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

obsługa elektronarzędzi, umiejętność montażu szaf rozdzielczych, minimum rok doświadczenie zawodowego jako elektryk

Miejsce pracy:

Drawsko Pomorskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim