Fryzjer męski / Barber

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Fryzjer męski / Barber

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Stargard
Zakres obowiązków:
  • modelowanie i nadawanie odpowiedniego kształtu brodzie
  • strzyżenie męskie
  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych
  • farbowanie włosów oraz brody
  • podążanie za najnowszymi trendami
  • ciągłe podnoszenie swoich umiejętności poprzez udział w szkoleniach zawodowych
Wymagania:
  • ukończone szkolenie barberskie lub szkoła zawodowa / technikum na kierunku fryzjerskim
  • ukończona praktyka zawodowa
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
Oferujemy:
  • 2 dni wolnych każdego miesiąca, pracując na warunkach B2B i zakładając dwie dyżurujące niedziele.
  • prywatna opieka zdrowotna
  • szkolenia specjalistyczne
  • profesjonalny sprzęt
  • atrakcyjny system premii
  • wsparcie księgowe

Powiązane