Fryzjer

  2. Oferty pracy
  3. Fryzjer
Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Fryzjer
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/2033
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA KLIENTA W ZAKRESIE USŁUG FRYZJERSKICH DAMSKICH, MĘSKICH, DZIECIĘCYCH M.IN.: STRZYŻENIE, FARBOWANIE, MODELOWANIE WŁOSÓW ORAZ WYKONYWANIE ZABIEGÓW REGENERACYJNYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania inne:

ZAWÓD - FRYZJER, DYPLOP CZELADNIKAUMIEJĘTNOŚCI: OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ FRYZJERSKICH, OBSŁUGA KLIENTA

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie