Hipoterapeuta

  2. Oferty pracy
  3. Hipoterapeuta
Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Miejsce pracy: Stare Czarnowo
Numer: StPr/24/0294
OBOWIĄZKI:
prowadzenie zajęć hipoterapii, przygotowanie sprzętu i koni do ww. zajęć, prowadzenie zajęć terapeutycznych z udziałem konia, wykonywanie ewaluacji działań hipoterapeutycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: medyczny

Wymagania inne:

oferta dla osób poszukujących pracy niepozostających w zatrudniueniu lub niewykonujących innej pracy zarobkowej

Miejsce pracy:

Stare Czarnowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie