Kasjer handlowy

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Kasjer handlowy
Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu
Kasjer handlowy
Miejsce pracy: Świnoujście
Numer: StPr/24/0411
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Świnoujście


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

13 Września 2024

Kasjer

Firma: AGATA Spółka Akcyjna

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie wysokiego poziomu standardu obsługi Klienta; Obsługa Klienta w dziale kas zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami...

Więcej

11 Września 2024

Kasjer handlowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Świnoujście

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej Wymagania inne:

Więcej

09 Września 2024

Kasjer handlowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Świnoujście

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej Wymagania inne:

Więcej