Kelner

  2. Oferty pracy
  3. Kelner
Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu
Kelner
Miejsce pracy: Świnoujście
Numer: StPr/24/0544
OBOWIĄZKI:
obsługa gości w kawiarni, organizacja czasu gości, dbałość o czystośc i porządek kawiarni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

doświadczenie na stanowisku kelner

Miejsce pracy:

Świnoujście

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 730 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu