Kierowca- operator

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Kierowca- operator
Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Kierowca- operator
Miejsce pracy: Białogard
Numer: StPr/24/0409
OBOWIĄZKI:
operator podnośnikaosoba wybrana
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Białogard


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

15 Września 2024

Kierowca-dostawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Karlino

rozwożenie posiłków (osoba wskazana) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Więcej

15 Września 2024

Kierowca autobusu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

PRACA NA LINIACH KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ, LINIACH REGULARNYCH I PRZEWOZACH OKAZJONALNYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: PRAWO JAZDY D Wymagania inne: ŚWIADECTWO...

Więcej

15 Września 2024

Kierowca autobusu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Świnoujście

prowadzenie autobusu, dbanie o bezpieczeństwo jazdy, dbanie i sprawdzanie stanu technicznego prowadzonego pojazdu, obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż biletów. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Więcej

07 Września 2024

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Kołacz

wywóz materiałów tartacznych z hali na plac Wymagania konieczne: Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z...

Więcej