Kierowca samochodu osobowego - do 3.5 t

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Kierowca samochodu osobowego - do 3.5 t
Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach
Kierowca samochodu osobowego - do 3.5 t
Miejsce pracy: Gryfice
Numer: StPr/24/1020
OBOWIĄZKI:
KIEROWCA KAT B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gryfice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

16 Października 2024

Kierowca samochodu dostawczego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Trzebiatów

kierowanie samochodem dostawczym, załadunek, rozładunek towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Więcej

16 Października 2024

Kierowca samochodu osobowego (operator zamiatarki)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

• PROWADZENIE POJAZDU (DO 3,5 T) ZNAJDUJĄCEGO SIĘ NA STANIE ZDiTM WEDŁUG DYSPOZYCJI PRZEŁOŻONEGO,• ZBIERANIE I WYWOŻENIE ODPADÓW ZEBRANYCH Z MIEJSC PORZĄDKOWYCH W PASIE DROGOWYM,• STAŁA...

Więcej

16 Października 2024

Kierowca-magazynier

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Stargard

Załadunek i rozładunek towaru, dowóz towaru do sklepów firmowych oraz klientów firmy.System i rozkład czasu pracy: jednozmanowa w godz. od 04:00 do 12:00.Adres miejsca pracy: ul. Usługowa 1A;...

Więcej

14 Października 2024

Kierowca samochodu osobowego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Tychowo

kierowca pojazdu mechnicznego kat B do 9 osób, prace wulkanizacyjne na warsztacieosoba wybrana Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej