Kierowca samochodu osobowego/pracownik biurowy

  2. Oferty pracy
  3. Kierowca samochodu osobowego/pracownik biurowy
Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/1729
OBOWIĄZKI:
1. JAZDA SAMOCHODEM SŁUŻBOWYM WG ZALECEŃ WYDANYCH PRZEZ PRZEŁOŻONEGO,2. PRZEWÓZ KORESPONDENCJI SŁUŻBOWEJ,3. ZAOPATRZENIE W MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE I BIUROWE,4. WYSTAWIANIE FAKTUR SPRZEDAŻY,5. PROWADZENIE KORESPONDENCJI SŁUŻBOWEJ,6. SPORZĄDZANIE PROJEKTÓW PISM URZĘDOWYCH I FIRMOWYCHGODZINY PRACY: 07.00-15.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

UMIEJĘTNOŚCI: • DOŚWIADCZENIE I SZYBKOŚĆ REAKCJI W NIESPODZIEWANYCH SYTUACJACH,• ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie