Kierownik Działu Pielęgniarskiego

  2. Oferty pracy
  3. Kierownik Działu Pielęgniarskiego
Lokalizacja: Szczecin, ul. Mickiewicza 128A

Praca w Centrum Medycznym Medycyna Rodzinna LUX MED przy ul. Mickiewicza 128A​ w Szczecinie.
Zapraszamy do współpracy już dziś!

Oferujemy:
  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu;
  • zatrudnienie na pełen wymiar etatu;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • dodatkowe benefity (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne pełna opieka ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do karty sportowej);
  • miłą i przyjazną atmosferę.
Oczekiwania:
  • wykształcenie min. licencjackie – preferowane wyższe magisterskie z zakresu pielęgniarstwa;
  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku pielęgniarki/pielęgniarza;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem;
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie podległym personelem: pielęgniarki, położne, opiekunowie medyczni;
  • odpowiedzialność za sporządzanie grafików dla podległego personelu;
  • rekrutacja i szkolenie pracowników;
  • nadzór nad przestrzeganiem standardów medycznych i jakością świadczeń; medycznych realizowanych przez podległy personel;
  • odpowiedzialność za infrastrukturę medyczną, zlecanie przeglądów i nadzór nad ich realizacją;
  • monitorowanie zapotrzebowania na środki ochrony osobistej i odzieży ochronnej;
  • nadzór nad materiałami medycznymi oraz kontrola nad stanem sanitarnym i higienicznym w Centrum Medycznego;
  • dbałość o jakość obsługi Pacjentów.

Poczuj komfort pracy z nami
  • Opieka Medyczna
  • Ubezpieczenie szpitalne
  • Karta sportowa
  • Program wellbeingowy
  • Kursy języka angielskiego
  • Profesjonalne szkolenia
  • Przejrzyste ścieżki rozwoju
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pomoc prawna
  • Program Poleceń