Kierownik oddziału

  2. Oferty pracy
  3. Kierownik oddziału
Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie
Miejsce pracy: Stargard
Numer: StPr/24/0729
OBOWIĄZKI:
Kierowanie oddziałem firmy, negocjowanie warunków i umów handlowych, pozskiwanie nowych klientów.System i rozkład czasu pracy: jednozmianwa: w godzinach od 8 do 16.Adres miejsca pracy: ul. Usługowa 1A; 73-110 Stagard.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Stargard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 841,23 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie