Kierownik

  2. Oferty pracy
  3. Kierownik
Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Kierownik
Miejsce pracy: Barlinek
Numer: StPr/24/0612
OBOWIĄZKI:
ewidencjonowanie czasu pracy, zamawianie towaru, kontrolowanie i aktualizowanie stanów magazynowych, sprzedaż towaru, obsługa kasy fiskalnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, handlowe, kierunek: sprzedawca
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Barlinek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu