Konserwator

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Konserwator
Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu
Konserwator
Miejsce pracy: Świnoujście
Numer: StPr/24/0496
OBOWIĄZKI:
prace naprawcze i konserwacyjne sprzętów oraz pomieszczeń restauracji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Świnoujście


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

12 Września 2024

Konserwator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Koszalin

Prace budowlane, wykończeniowe oraz remontowe. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: roczny staż pracy, umiejętności w sferze budowlanej, remontowej...

Więcej

10 Września 2024

Grabarz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Czaplinek

Udział w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej. Wykopywanie i zakopywanie nowych grobów i rozkopywanie istniejących. Wykonywanie prac porządkowych związanych z przygotowaniem grobu, przestawieniem...

Więcej

09 Września 2024

Konserwator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Rewal

DROBNE PRACE NAPRAWCZE, NAPRAWA USZKODZONYCH ZAMKÓW, KRZESEŁ, STOLIKÓW, MALOWANIE Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej

08 Września 2024

Konserwator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Drawsko Pomorskie

Prowadzenie bieżącego utrzymania i konserwacji części, sprzętu, maszyn i urządzeń o różnym przeznaczeniu i różnej konstrukcji: utrzymanie porządku na terenie szpitala oraz obsługa i...

Więcej