Konserwator

  2. Oferty pracy
  3. Konserwator
Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Konserwator
Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie
Numer: StPr/24/0651
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie regularnych prac konserwatorskich i naprawczych budynków, pomieszczeń. Monitorowanie stanu technicznego urządzeń i instalacji znajdujących się w budynkach ww. Utrzymywanie porządku i czystości na terenach zielonych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Doświadczenie w zakresie konserwacji budynków i utrzymania ich stanu technicznego

Miejsce pracy:

Drawsko Pomorskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim