Kucharz kuchnii indyjskiej

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Kucharz kuchnii indyjskiej
Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Kucharz kuchnii indyjskiej
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/1875
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie dań i napojów kuchni indyjskiej i azjatyckiej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Szczecin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

19 Września 2024

Kucharz/ kucharka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Koszalin

Przygotowywanie posiłków według standardów restauracji, przygotowywanie posiłków na imprezy okolicznościowe. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:...

Więcej

19 Września 2024

Kucharz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Kołobrzeg

przygotowanie posiłków na zimno i ciepło Wymagania konieczne: Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej

18 Września 2024

Kucharz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

• PRZYGOTOWANIE DAŃ ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI STANDARDAMI,• RACJONALNE GOSPODAROWANIE TOWAREM, MINIMALIZOWANIE STRAT,• DBANIE O ODPOWIEDNIĄ ESTETYKĘ POTRAW,• UTRZYMANIE PORZĄDKU I HIGIENY...

Więcej

17 Września 2024

Kucharz kuchni tajskiej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

- krojenie warzyw i ich obróbka,- obróbka mięsa,- obsługa maszyn kuchennych,- przygotowywanie potraw Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej