Kucharz

  1. Praca zachodniopomorskie
  2. Oferty pracy
  3. Kucharz
Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Kucharz
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/1698
OBOWIĄZKI:
PRZYGOTOWANIE I PRZYRZĄDZANIE POTRAW AZJATYCKICH W BARZE ORIENTALNEJ.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA WIETNAMSKIEGO[Umiejętność 1] : ZNAJOMOŚĆ KUCHNII ORIENTALNEJ

Miejsce pracy:

Szczecin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

15 Września 2024

Kucharz kuchni tureckiej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Goleniów

Prezentacja potraw w formie bufetowej zgodna ze standardami firmy.Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami.Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat.Dbanie o...

Więcej

15 Września 2024

Kucharz kuchni hinduskiej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

- obliczanie wartości odżywczej i energetycznej potraw,- pobieranie surowców i półproduktów do produkcji kulinarnych,- zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów...

Więcej

15 Września 2024

Kucharz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Świnoujście

przygotowanie posiłków Wymagania konieczne: Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 2) Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Więcej

15 Września 2024

Kucharz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Chojna

Przygotowywanie posiłków Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: KASA FISKALNA Wymagania inne:

Więcej