Kucharz

  2. Oferty pracy
  3. Kucharz
Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie
Kucharz
Miejsce pracy: Wardyń
Numer: StPr/24/0602
OBOWIĄZKI:
Kucharz
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Doposażenie stanowiska pracy - osoba wskazana przez pracodawcę

Miejsce pracy:

Wardyń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Podobne ogłoszenia:

16 Października 2024

Kucharz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Białogard

przygotowywanie potraw kuchni orientalnej według oryginalnych receptur, kontakt telefoniczny i mailowy z zagranicznymi sprzedawcami Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Język: angielski,...

Więcej

15 Października 2024

Kucharz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Świnoujście

gotowanie, praca na kuchni Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: umiejętności kucharskie Wymagania inne:

Więcej

14 Października 2024

Pomoc kuchenna

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Darskowo

przygotowywanie posiłków dla mieszkańców Domu zgodnie z jadłospiem, dbanie o właściwą kaloryczność posiłków i zgodność z normami żywienia zbiorowego, stosowanie wytycznych HACCP przy...

Kucharz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

PRACA W RESTAURACJI TYPU KEBAB:- PRZYGOTOWANIE SKŁADNIKÓW , SOSÓW I POTRAW TYPU KEBAB- OBSŁUGA URZĄDZEŃ GASTRONOMICZNYCH- DBANIE O CZYSTOŚĆ W MIEJSCU PRACY- PRZYGOTOWANIE ZAMÓWIEŃ OD KLIENTA...